חתונת קיץ על הים

חתונת קיץ על הים

אירוע מרגש ובלתי נשכח, אהבה גדולה שמתאחדת בברית הנישואין, מול טבע אינסופי ונוף עוצר נשימה. הזוג, המשפחות והאורחים נפגשים יחד לחוויה שתיזכר לעוד שנים ארוכות.
אנו יודעים היטב כי על מנת שחתונה על הים תהיה חוויה בלתי נשכחת, יש צורך בשילוב של כמה גורמים, גדולים וקטנים. האוכל צריך להיות טרי, טעים, מוקפד ואיכותי. המוזיקה צריכה לקלוע לטעמם של האורחים ולהתנגן במערכת סאונד טובה. העיצוב צריך להיות מזמין ונעים והתאורה מותאמת וכמובן, ליווי בני המשפחה ומתן השירות צריך להיעשות ברגישות ומקצועיות רבה. כל אלה מתאחדים לרגע שיא בו חוגגים את הברית הנוצרת בין בני הזוג.

האירוע המרגש של חתונת קיץ על הים מורכב משלבים המצריכים תכנון, מקצועיות ודאגה לפרטים הקטנים, על מנת שחוויית האירוח תהיה מושלמת. אנו בכוכב הים מתמחים באירועי פנים וחוץ ובאירועים משולבים המאפשרים לכם להתאים את החתונה על הים באופן המושלם עבורכם. חופה מול הגלים וארוחה באולם הממוזג, או חתונה שכולה בחוץ. פינות ישיבה נמוכות על הדשא או שולחנות בר גבוהים. המתחם שלנו רחב ידיים ומאפשר יצירה של אזורים בהם כל אורח ימצא את המקום המושלם והמתאים לו ביותר. מול השקיעה על הבר, או עם כוס קפה בכורסא מפנקת, על הדשא או על רחבת הבטון, שלל האפשרויות מעניקות פתרון מושלם לכל אחד ואחת. החלום של חתונת קיץ על הים מתגשם באופן מושלם בשילוב עם האלמנטים הנכונים והמקצועיות חסרת הפשרות של הצוות שלנו. אנו מארגנים את האירוע בהתאם לבקשותיכם ושביעות רצונכם על מנת ליצור עבורכם יום מושלם שיעלה על הציפיות שלכם, של המשפחות ושל האורחים גם יחד.
אתם מוזמנים לקבוע פגישה ויחד נתאים לכם אירוע מהנה ומרגש.

חופה מול הים

כל מילה מיותרת. נשמח להזמין אתכם לפגישת היכרות אישית.
שינוי גודל גופנים