חתונה על הים

הקסם של הטבע משתלב באירוע.

מרחבי הים הכחולים ורצועת החוף הרחבה הם אחת התפאורות היפות ביותר שיש לטבע להציע לאירוע מרגש ועוצמתי.

כוכב הים נמצא במיקום מושלם ומאפשר לערוך חתונה על הים במדשאות מטופחות נושקות לחוף ולגלים בשילוב אולם בעל קירות שקופים הפונים אל האופק.

שילוב מנצח בין פנים לחוץ, טבע, נוף ונוחות מקסימלית. נגישות, חנייה בשפע, מערך ליווי צמוד ומקצועי.

כל מה שצריך על מנת למקסם את החוויה הקסומה של חתונה על הים במיקום מושלם.

גן האירועים שלנו משופע בפינות ואזורים המאפשרים לכל אורח למצוא את המקום הנוח והמתאים לו ביותר מול הים.

כאשר חתונה על הים נערכת במדשאות בחוץ, החופה ממוקמת בפאתי הדשא מול הים והאורחים המשתתפים בטקס מביטים על החופה ועל מרחבי הים וקו האופק המהווים את התפאורה המושלמת.

השמש השוקעת צובעת את הרקיע בגווני אדום ובורדו ומשתתפת בחוויה המושלמת.
מוזמנים לקרוא איך הזוגות שבחרו להתחתן אצלנו סיכמו את החוויה הקסומה של חתונה על הים בכוכב הים.

החתונה של ציפי וגרי
כשאנחנו נזכרים בחתונה שלנו אנחנו בעיקר מוצפים בתחושות שנראות כטובות מדי מכדי להיות אמיתיות. האווירה היתה קסומה, השמיים התחילו לקבל גוון ורדרד לקראת השקיעה, אנחנו היינו מתחת לחופה, רעש הגלים נשמע היטב ברקע, הבריזה הנעימה מהים היכתה בפנינו, ציוצי הציפורים ומראה הגלים סיפקו את התפאורה המושלמת. אין מקום מושלם יותר מזה לערוך את הטקס המרגש ביותר בחיים ולחגוג את היום המאושר ביותר בחיים. מעבר למראה המהמם של המקום, זה לא היה יכול להיות מושלם באמת ללא הצוות האנושי והמקסים של המקום. פה אנחנו באמת לא יודעים מאיפה להתחיל

החתונה של עדי וגל
טוב נתחיל בזה שכוכב הים זה ה-מקום הכי יפה להתחתן בו בארץ. נקודה. אנחנו התחתנו בחתונת שקיעה על הים בדיוק כפי שחלמנו תמיד, "כוכב הים" והצוות המדהים פשוט הגשים לנו את החלום

החתונה של ליטל ומיקי
אחרי תהליך מאוד קצר של סינון מקומות- ידענו די מההתחלה (כמעט שנה לפני החתונה) ש"כוכב הים" זה המקום שבו אנחנו רוצים להתחתן!! המראה של משטח הדשא הענקי והירוק לצד מגוון גווני הכחול של הים לא השאירו אצלנו הרבה שאלות.. ידענו שאנחנו רוצים לעשות אירוע במקום שנותן תחושה נינוחה, חופשית, רגועה וקסומה!

לקריאה של משובים נוספים מוזמנים ללחוץ כאן
נשמח להגשים גם לכם את החלום ולערוך לכם טקס חתונה על הים

חופה מול הים

כל מילה מיותרת. נשמח להזמין אתכם לפגישת היכרות אישית.
שינוי גודל גופנים